دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال1400
جلسه هم انديشي هيات رييسه، اعضاي هيأت علمي و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان با نماينده مردم بوكان و حومه در مجلس شوراي اسلامي با رعايت فاصله اجتماعي و پروتكل هاي بهداشتي در اين واحد برگزار شد.
جلسه هم انديشي  هيات رييسه، اعضاي هيأت علمي و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان با نماينده مردم بوكان و حومه در مجلس شوراي اسلامي  با رعايت  فاصله اجتماعي و پروتكل هاي بهداشتي در اين واحد برگزار شد. جلسه هم انديشي هيات رييسه، اعضاي هيأت علمي و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان با نماينده مردم بوكان و حومه در مجلس شوراي اسلامي با رعايت فاصله اجتماعي و پروتكل هاي بهداشتي در اين واحد برگزار شد.
1399/02/28

جلسه هم انديشي  هيات رييسه، اعضاي هيأت علمي و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان با نماينده مردم بوكان و حومه در مجلس شوراي اسلامي  با رعايت  فاصله اجتماعي و پروتكل هاي بهداشتي در اين واحد برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه دكتر انور ضيائي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان ضمن عرض خير مقدم به حاظرين گزارشي از حوزه هاي مختلف دانشگاه ارائه نمودند.

ضيائي در ادامه افزود: دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان سعي كرده است در تمام برنامه هاي آموزشي، فرهنگي، سياسي و غيره حامي مسئولين و مردم فهيم اين شهرستان باشد و توانسته است تعامل خوبي با دستگاه هاي اجراي داشته باشد.

ضيايي افزود : با توجه به تركيب جمعيت، تعداد دانشجويان و روندي كه در آينده دانشگاه ها پيش رو خواهند داشت، لازم و ضروري است توجه بيشتري به گسترش مقاطع تحصيلات تكميلي در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان صورت گيرد.

سپس در ادامه انور حبيب زاده نماينده مردم بوكان در مجلس شوراي اسلامي  در خصوص توسعه و ترويج علم در سطح شهرستان و مرتفع كردن مسائل و مشكلات در اين زمينه مطالبي را بيان نمود و افزود : اساتيد دانشگاه بايد در كارگروهاي مختلفي كه در شهرستان وجود دارد حضور داشته باشند، زيرا با همكاري اين اساتيد مي توانيم مشكلات و نيازهاي شهرستان را برطرف نمود.


حبيب زاده افزود : حضور دكتر ولايتي در راس هيئت امناء و موسس اين دانشگاه، را موجب ايجاد ارتقاي كيفي و علمي دانشگاه آزاد اسلامي دانست.

حبيب زاده در ادامه اين ديدار افزود :  دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان بايد توجه ويژه اي به مسائل فرهنگي، اشتغال دانشجويان و ارتقاي كيفي آموزش در اين شهرستان داشته باشد و اين مجموعه از جايگاه ويژه‌اي در شهرستان برخوردار است

در پايان حبيب زاده در اين جلسه ضمن تبريك روز روابط عمومي و ارتباطات اظهار داشت: روابط عمومي مغز متفكر هر اداره و سازمان است، بايستي ارتباط نزديك با رسانه و اصحاب فرهنگ و هنر و همچنين تعامل و ارتباط با خارج از سازمان داشته باشد

در پايان اين جلسه از كامل هاشمي مسئول روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان به مناسبت 27 ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومي با اهداي لوحي  تقدير به عمل آمد.

 

 
 
 

 

تعداد بازدید: 545
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه