دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
حضور گسترده دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در راهپيمايي 22 بهمن 1397/11/22
حضور گسترده دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در راهپيمايي 22 بهمن

حضور گسترده دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در راهپيمايي 22 بهمن

دانشجويان، اساتيد و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان با خروش يكپارچه ملت بزرگ ايران اسلامي با شركت در راهپيمايي 22 بهمن به همراه ساير اقشار و مردم اين شهرستان با آرمان‌هاي امام راحل (ره)، نظام مقدس جمهوري اسلامي و مقام معظم رهبري تجديد پيمان كردند.

 محمدحسن جوادي  رييس سازمان بسيج اساتيد آذربايجان غربي با اشاره به ضرورت حضور جوانان در عرصه هاي مختلف انقلاب، گفت: مهمترين رويدادي كه اكنون در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با آن مواجه هستيم جنگ اقتصادي است كه مقابله با آن حضور نسل جوان و جديد انقلاب را مي طلبد.

محمدحسن جوادي در اجتماع بزرگ راهپيمايان 22 بهمن بوكان كه با حضور اقشار مختلف از جمله بازاريان،‌ اصناف، دانشجويان، اساتيد، دانش آموزان و مسئولان اجرايي اين شهرستان برگزار شد، افزود: جنگ اقتصادي به صورت ناجوانمردانه به نظام ما تحميل شده است و نسل جوان با كمك نسل هاي گذشته انقلاب مي توانند همانند ساير توطئه ها آن را نيز خنثي كنند.

وي ادامه داد: ملت ايران چهل سال قبل در انقلابي بزرگ به پيروزي رسيدند، 30 سال پيش در جنگ بزرگ ديگري پيروز شدند و اكنون نيز مي‌توانند با حضور نسل جوان كشور در اين جنگ اقتصادي نيز پيروز ميدان باشند.

«جوادي» بر بالابردن سطح علمي دانش آموزان و دانشجويان در شرايط كنوني كشور تاكيد كرد و افزود: كسب دانش و پيشرفت علمي دانشجويان و دانش آموزان مايه عزت و عظمت ايران اسلامي خواهد شد.

وي در بخشي ديگر از سخنان خود به چهل سالگي انقلاب اشاره كرد و اظهار داشت: تاكنون در جهان ديده نشده است كه انقلابي چله خود را جشن بگيرد ولي نظام اسلامي ايران با تكيه بر نقش روحانيت و مردم و دينمداري توانست جشن چهل سالگي خود را با اقتدار برگزار كند
رييس سازمان بسيج اساتيد آذربايجان غربي اضافه كرد: نسل چهارم و جوان انقلاب سرمايه هاي ارزشمند انقلاب اسلامي هستند و وظيفه آنان در شرايط فعلي پيروزي بر جنگ اقتصادي است.

وي بر سه عامل پايداري نظام اسلامي در طول چهل سال گذشته اشاره كرد و افزود: «ايمان، اعتقاد و باور به ارزش هاي ديني»، «حضور مردم و تاكيد آنان بر ارزش هاي اسلامي» و «تفكرات و انديشه هاي انقلاب و قدرت اسلام شناسي امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب» از عوامل پايداري انقلاب اسلامي است.

راهپيمايي 22 بهمن با حضور گسترده و پرشور اقشار مختلف مردم اين شهرستان در بوكان برگزار شد و در پايان اين مراسم قطعنامه اين راهپيمايي نيز قرائت و پرچم اسراييل و آمريكا به آتش كشيده شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 66
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه