دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
حضور گسترده دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي ,واحد بوكان در راهپيمايي روز جهاني قدس 1398/03/10
حضور گسترده دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي ,واحد بوكان در راهپيمايي روز جهاني قدس

حضور گسترده دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي ,واحد بوكان در راهپيمايي روز جهاني قدس

دانشجويان، اساتيد و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان با خروش يكپارچه ملت بزرگ ايران اسلامي با شركت در راهپيمايي روز جهاتي قدس به همراه ساير اقشار و مردم اين شهرستان با پيمودن مسير 3 كيلومتري چهار راه اطلاعات تا ميدان فرمانداري اين شهر با سردادن شعارهاي همچون مرگ بر امريكا، مرگ بر رژيم صيهونيستي و نه به معامله قرن خيانت چندين كشور مرتجع عربي به ارمان هاي فلسطين را نيز به شدت محكوم كردند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان، حجت‌الاسلام سليم ايماني رييس سازمان تبليغات اسلامي شهرستان بوكان در مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس كه با حضور گسترده اقشار مختلف مردم روزه دار بوكان برگزار شد، گفت: دشمنان اسلام از 70 سال پيش به دنبال اجراي كردن معامله قرن بودند و نتوانسته اند آن را اجراي كنند و اكنون نيز اين معامله هرگز سر نخواهد گرفت.

وي ادامه داد: طرح اين مساله از اساس و بنيان منجر به شكست بوده و پوچ و باطل است و مسلمانان جهان با حضور گسترده خود در راهپيمايي روز قدس به صورت عملي نشان دادند كه اين طرح قابليت اجرايي ندارد.

حجت الاسلام ايماني با بيان اينكه برآيند تغييرات فعلي رژيم صهيونيستي اين است كه نيروي مقاومت قدرت بيشتري يافته، بيداري مسلمان‌ها بيشتر شده و طرح‌هاي سازشي همچون معامله قرن ديگر نمي تواند رژيم صيهونيستي را از انحلال و نابودي نجات دهد.

حجت‌الاسلام ايماني اظهار كرد: لشكركشي‌هايي كه در منطقه توسط استكبار جهاني در حال انجام است در راستاي اجرايي كردن طرح معامله قرن انجام مي‌شود و در اين ارتباط كشورهاي اسلامي بايد آگاه و هوشيار باشند.

رييس سازمان تبليغات اسلامي بوكان با بيان اينكه راهپيمايي روز قدس در 80 كشور جهان با حمايت از مردم مظلوم فلسطين انجام مي‌شود، افزود: كاخ سفيد همه عوامل و ابزارهاي خود را براي پياده كردن توطئه موسوم به معامله قرن به كار بسته است و تحريم و تهديد جبهه حاميان مقاومت از ايران تا لبنان در راستاي اين سياست مذبوحانه است.

وي ادامه داد: امروز اولويت جهان اسلام مساله فلسطين بوده و همه مسلمانان جهان بايد به اين امر توجه خاص داشته باشند.

مردم هميشه در صحنه شهرستان بوكان با حضور پرشور خود در راهپيمايي روز جهاني قدس بار ديگر پايبندي خود به آرمان هاي انقلاب اسلامي و قدس شريف را به نمايش گذاشتند و فرياد دادخواهي مظلوميت مردم فلسطين را با وحدت خود به گوش جهانيان رساندند.

مردم اين شهرستان در پايان اين راهپيمايي ضمن قرائت قطعنامه‌اي با محكوم كردن سياست‌هاي تروريستي استكبار جهاني عليه مردم مظلوم فلسطين، پرچم آمريكا و رژيم غاصب صهيونيستي را به آتش كشيدند.

 
 
 
  
 
  
 
 
 
 
تعداد بازدید: 450
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه