دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
برگزاري آزمون تفسير سوره حشر و ترجمه و شرح نامه 45 نهج البلاغه در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان 1398/03/22
برگزاري آزمون تفسير سوره حشر و ترجمه و شرح نامه 45 نهج البلاغه در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان

برگزاري آزمون تفسير سوره حشر و ترجمه و شرح نامه 45 نهج البلاغه در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان آزمون تفسير سوره حشر و ترجمه و شرح نامه 45 نهج البلاغه با حضور كاركنان و اساتيد هيئت علمي در اين واحد برگزار شد.

حميدي در ادامه افزود : اين آزمون با حضور كاركنان و استادان هيأت علمي برگزار شد و بعد از برگزاري مسابقه كتبي نفرات برتر اين دوره از مسابقات انتخاب و با اهداي لوح و جوايزي از آنها قدرداني مي شود.

حميدي در خصوص سؤالات اين آزمون گفت : سؤالات اين آزمون شامل دو سؤال تشريحي، 34 سؤال چهار گزينه اي مشتمل بر 10 سؤال ترجمه و 20 سؤال مفاهيم و نكات تفسير سوره حشر و 4 سؤال از ترجمه نامه اميرالمؤمنين (ع) به عثمان بن حنيف مي باشد.

دكتر سلمان حميد معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان گفت : تفسير سوره حشر و ترجمه و شرح نامه 45 نهج البلاغه در سالن با حضور كاركنان و اساتيد هيئت علمي  به همت كانون قرآن و عترت معاونت فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان از ابتداي ماه مبارك رمضان  برگزار شده است.

حميدي افزود : در اين دور از دو مدرس جهت تدريس استفاده كرده ايم كه جلال حمزه زاده از اساتيد حق التدريس مدرس تفسير سوره حشر و دكتر محمد مهدي مجلسي آذر از اساتيد هيئت علمي مدرس ترجمه و شرح نامه 45 نهج البلاغه بر عهده داشته اند.

حميدي به اهداف اين كارگاه اشاره نمود و افزود: اين كارگاه آموزشي به منظور توسعه و ترويج فرهنگ قرآني و در راستاي انس اساتيد و كاركنان با مفاهيم قرآني در ماه مبارك رمضان مي باشد و به همت كانون قرآن و عترت معاونت فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان از ابتداي ماه مبارك رمضان  در حال برگزاري است.

 
 
 
 

 

 

 

تعداد بازدید: 278
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه