دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
ويژه برنامه گراميداشت سالروز بازگشت آزادگان به ميهن اسلامي در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار شد‎ 1398/05/26
ويژه برنامه گراميداشت سالروز بازگشت آزادگان به ميهن اسلامي در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار شد‎

ويژه برنامه گراميداشت سالروز بازگشت آزادگان به ميهن اسلامي در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار شد

به مناسبت گراميداشت 26 مرداد سالروز بازگشت غرور آفرين آزادگان سرافراز به ميهن اسلامي مراسمي با حضور نفر آزادگان شهرستان بوكان و ساير مسئولين اين شهر در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان، دكتر انور ضيائي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان ضمن خير مقدم به آزاگان و مسئولين شهرستان بوكان در اين ويژه برنامه اظهار داشت : براي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان افتخار است كه ميزبان آزادگان سرافراز اين شهرستان است.

ضيائي همچنين به استقامت آزادگان اشاره نمود و افزود: الگوي آزادگان و ايثارگران همان صبر و تحمل اين عزيزان دربرابر شكنجه هاي بعثي ها بود كه با مكتوب كردن خاطرات آزادگان مي توان اين الگو و پايداري را به نسل جديد منتقل كرد و فرهنگ استقامت را گسترش داد.

سپس در ادامه لقمان خسروپور سرپرست فرمانداري شهرستان بوكان وظيفه دولت و جامعه، حمايت از آزادگان و ارج نهادن به خانواده‌هاي آن‌هاست؛ خانواده‌هايي كه در دوران اسارت تمامي مشكلات و سختي‌ها را تحمل كردند.

وي با بيان اينكه آزادگان نماد مقاومت، ايثار، ايستادگي و سرمايه بزرگ ملت ايران هستند، ادامه داد: آزادگان با تحمل مشكلات و سختي‌هاي ناشي از اسارت، ايستادگي و مقاومت را به جهانيان نشان دادند و ثابت كردند كه از آرمان هاي

سرپرست فرمانداري بوكان گفت: زحماتي كه آزادگان در دوران‌هاي اسارت و دوري از ملت و وطن كشيدند، بر هيچ فردي پوشيده نيست و جامعه بايد قدردان زحمات اين عزيزان باشد و اين يادگاران دفاع مقدس تجليل و قدرداني شوند.

در ادامه ماموستا ملا عباس احمدي امام جمعه بوكان نيز گفت: استقلال، آزادي، امنيت و پيشرفت كشور مرهون خون شهدا و از جان‌گذشتگي آزادگان در زمان اسارت است و ايمان و اعتقادات آزادگان باعث شد كه امروز ايران اسلامي در آسايش و اقتدار كامل باشد.

ماموستا احمدي با بيان اينكه امروز همه ما سربازان اسلام و ميهن هستيم، اظهار داشت: ما وظيفه داريم در شرايط كنوني جان نثار و جان بر كف انقلاب و ارزش‌هاي آن باشيم

امام جمعه بوكان  با بيان اينكه آزادگان براي ميهن اسلامي مايه افتخار و سرمايه عظيمي براي كشور هستند، افزود: آزادگان با مقاومت دليرانه خود موجب ياس و نااميدي دشمنان و موجب سرافرازي و تقويت نظام اسلامي شدند به گونه اي كه با مقاومت اين عزيزان بسياري از اهداف انقلاب به منصه ظهور رسيد

سرهنگ پاسدار حسين جمشيدي فرمانده سپاه بوكان هم در ادامه گفت: آزادگان نماد صبر، استقامت و ايثار هستند و ياد و خاطره آنان بايد همواره گرامي داشته شود و خاطرات و جان فشاني هاي آنها براي نسل جديد بازگو شود.

سرهنگ پاسدار جمشيدي ادامه داد: اگر آن تلاش‌ها و مجاهدت‌ها نبود، امروز كشورمان اين گونه عزتمندانه در عرصه‌هاي داخلي و خارجي نقش آفريني نمي‌كرد.

وي با اشاره به اين كه آزادگان سرافراز با تكيه بر ايمان و ارزش‌هاي الهي و انقلابي خود سختي‌ها و مشكلات ناشي از اسارت را تحمل كردند، اضافه كرد: اين انسان‌هاي سرافراز بهترين الگو براي جامعه امروز جهت برون رفت از مشكلات و بحران‌ها هستند.

در پايان، آزادگان در اين مراسم با قرائت اشعار و دل نوشته هاي خود به بيان خاطراتي از دروان اسارت پرداختند.

در اين مراسم از آزداگان سر افراز بوكان با اهداي لوح تقدير تجليل شد.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
تعداد بازدید: 329
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه