دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
برگزاري يادواري شهداي هشت سال دفاع مقدس و شهداي حرم به مناسبت گراميداشت هفته دولت در بوكان 1398/06/07
برگزاري يادواري شهداي هشت سال دفاع مقدس و شهداي حرم به مناسبت گراميداشت هفته دولت در بوكان

برگزاري يادواري شهداي هشت سال دفاع مقدس و شهداي حرم به مناسبت گراميداشت هفته دولت در بوكان

يادواره شهداي هشت سال دفاع مقدس و شهداي حرم شهرستان بوكان به مناسبت گراميداشت هفته دولت با حضور اعضاي هيئت رئيسه، اساتيد، كاركنان و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان و ساير اقشار شهرستان بوكان در مسجد «محمدالمصطفي(ص)» شهرك فرهنگيان  اين شهرستان برگزار شد.

در ابتداي مراسم ماموستا احمد عباسي امام جمعه بوكان ضمن تبريك هفته دولت و گراميداشت ياد و خاطره شهداي دولت رجايي و باهنر گفت: شهدا با نثار خون خود امنيت پايدار را براي ما به ارمغان آورند.

ماموستا ملاعباس احمدي ادامه داد: شهداي انقلاب اسلامي با خون خود درخت تنومند انقلاب اسلامي را با جانفشاني و رشادت‌ آبياري كردند از اينرو همه ما وظيفه داريم ادامه دهنده راه آنها باشيم.

وي با بيان اينكه شهدا با خون خود آسايش امروز را در ايران اسلامي بوجود آوردند اضافه كرد: مسوولان نيز در اين عرصه بايد تلاش كنند تا مشكلات اقتصادي مردم را با برنامه‌ريزي درست از ميان بردارند.

سپس در ادامه سردار محمدعلي حق‌بين فرمانده لشكر عملياتي 16 قدس گيلان گفت :  اين اقتدار پايدار تا زماني كه در مسير رهبري حركت كرده و راه شهدا ادامه داشته باشد همچنان پابرجا بوده و دشمن راه به جايي نخواهد برد.

وي با اشاره به اينكه امروز همچنان دشمن با طراحي جنگ عليه مسلمانان دست از دشمني بر نميدارد، اظهار كرد: فريب جوانان ايراني و دور كردن آنها از اهداف و آرمانهاي والاي انقلاب و نظام از جمله اهداف و خط فكري آمريكا در جنگ فرهنگي با كشورمان است.

وي اضافه كرد: دشمن امروز به‌دنبال يارگيري از بين نسل جديد كشور است و ما نبايد اجازه دهيم كه فرزندان ما از روي غفلت و ناآگاهي وارد جبهه دشمن شوند.

 وي از حجاب اسلامي به عنوان نماد جمهوري اسلامي ايران ياد كرد و گفت: وجود هر فرد باحجاب تيري است كه بر چشم دشمنان فرو مي‌رود از اينرو تا زماني كه مردم به اعتقادات خود پايبند باشند دشمن قادر نخواهد بود به نظام ما ضربه‌اي وارد سازد.

وي اظهار داشت: دشمنان مي‌خواهند با اعمال تحريم و فشارهاي همه‌جانبه صبر و مقاومت مردم ايران را از بين ببرند اما هرگز به اين هدف شوم خود نخواهند رسيد.

 فرمانده لشكر عملياتي 16 قدس گيلان از توليدكنندگان به عنوان سربازان جبهه اقتصادي ياد كرد و گفت: فعاليت در عرصه توليد در حال حاضر همان راه شهدا در جبهه‌هاي جنگ است.

در اين مراسم دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان دختر شهيد« انور اميني»  از شهداي امنيت بوكان نيز با خواندن دكلمه‌اي ياد شهداي هشت سال دفاع مقدس و پدر شهيدش را گرامي داشت.

 

  
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 111
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه