دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
بيست و پنجمين دوره مسابقات كتبي قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامي (ويژه دانشجويان و اساتيد) همزمان با سراسر كشور در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار گرديد. 1398/09/26
بيست و پنجمين دوره مسابقات كتبي قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامي (ويژه دانشجويان و اساتيد) همزمان با سراسر كشور در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان؛ بيست و پنجمين دوره مسابقات كتبي قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامي (ويژه دانشجويان و اساتيد) همزمان با سراسر كشور در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار گرديد.

دكتر سلمان حميدي معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در حاشيه اين آزمون كه صبح امروز برگزار شد بيان كرد كه  بيش از 300 نفر از دانشجويان و اساتيد در اين بخش از مسابقات شركت كرده‌اند

حميدي ادامه داد : مرحله كتبي مسابقات به صورت يك مرحله‌‌‌‌اي و همزمان با سراسر كشور امروز سه شنبه 26 آذر 98 برگزار شد

حميدي با اشاره به اينكه مسابقات در دو بخش استادان و دانشجويان برگزار مي‌شود، گفت: در بخش كتبي مسابقات ويژه دانشجويان 9 رشته از جمله مفاهيم نهج البلاغه، ترجمه و تفسير قرآن كريم (كتاب با قرآن خوشبخت شويد، فصل اول تا صفحه 119)، ترجمه ادعيه و زيارات ( زيارت عاشورا(،  نماز، احكام (خواهران و برادران )، زندگاني پيامبر(ص)، صحيفه سجاديه  (كتاب عرفان اسلامي، فصل 14 تا پايان فصل 18)، قرآن به زبان انگليسي، سبك زندگي اسلامي ( كتاب حماسه حسيني3 فصل اول تا صفحه 189)در نظر گرفته شده و اساتيد نيز در دو رشته ترجمه و تفسير قرآن كريم  (سوره مباركه زمر) و سيره معصومين(ع) به رقابت مي‌پردازند.

حميدي افزود: امسال در اين مسابقات آمار ثبت نامي دانشجويان و اساتيد به 300 نفر رسيده است.

حميدي افزود: بيشترين تعداد داوطلبان در رشته‌هاي زندگي پيامبر(ص) و احكام است.

حميدي به مسابقات شفاهي قرآن و عترت اشاره نمود و افزود : مسابقات شفاهي بيست و پنجمين دوره مسابقات قرآن وعترت در بهمن ماه در بخش اساتيد، دانشجويان و كاركنان در اين واحد برگزار مي گردد از برگزيدگان اين مسابقات با اهدا لوح و كارت هديه تجليل مي گرديد.

معاون فرهنگي و دانشجويي واحد بوكان از برگزاري بيست و پنجمين مسابقات سراسري جشنواره هنر،ادبيات و پژوهش دين و فرهنگي قرآن و عترت ويژه اساتيد،كاركنان و دانشجويان در سال 98 خبر داد و گفت: علاقه مندان به شركت در جشنواره مي توانند جهت ثبت نام و تحويل آثار به دفتر فرهنگي دانشگاه مراجعه كنند.

 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
تعداد بازدید: 436
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه