دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال1400
دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در راهپيمايي يوم الله 13 آبان حضور يافتند. 1400/08/13
دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در راهپيمايي يوم الله 13 آبان حضور يافتند.

دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در راهپيمايي يوم الله 13 آبان حضور يافتند.

دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان همگام با آحاد مردم و ساير ارگان ها و نهادهاي دولتي، در راهپيمايي يوم الله 13 آبان شركت كردند و با سر دادن شعارهاي «مرگ بر آمريكا» و «مرگ بر اسرائيل» و اعلام انزجار از استكبار جهاني و ايادي آنها، بار ديگر بر آزادي خواهي و حمايت خويش از كشورهاي مظلوم منطقه تاكيد كردند.

ماموستا ملا عباس احمدي امام جمعه شهرستان بوكان افزود: تاريخ انقلاب اسلامي ايران همواره مملو از دلاوري ها و جانفشاني هاي ملت ايران بوده كه سربلندي و افتخار را براي مردان و زنانش به ارمغان آورد كه يكي از روزهاي به ياد ماندني و تاثيرگذار در تاريخ پر فراز و نشيب ايران اسلامي 13 آبان است.

وي با اشاره به ناكامي دزدي آشكار آمريكا در آب هاي بين المللي از نفتكش ايراني در روز گذشته اضافه كرد: حركت نيروهاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در آبهاي آزاد و ناكام گذاشتن استكبار جهاني، خوي سلطه گري آنها را پيش جهانيان برملا كرد.

امام جمعه بوكان بيان كرد: اين امر انگيزه مسوولان را براي خدمت به مردم بيشتر خواهد كرد و مسوولان بايد بيش از بيش براي خدمت رساني و رفع مشكلات مردم ثابت قدم و كوشا باشند.

در پايان اين مراسم  پرچم آمريكا و اسراييل غاصب به آتش كشيده شد و با شعار مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسراييل خشم و انزجار خود را از استكبار جهاني ابراز داشتند.

اين مراسم در فلكه فرمانداري و با حضور مسوولان از جمله فرماندار، امام جمعه و مسوولان اجرايي دانشگاهيان و اقشار مختلف مردم بوكان بر گزار شد و دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان وظيفه تهيه پرچم آمريكا و اسرائيل غاصب  را جهت آتش زدن در اين مراسم بر عهده داشت .

 
 
 

تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه