دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
آغاز ثبت نام مسابقات قرآن و عترت در بيست‌ و چهارمين دوره در دو بخش كتبي و شفاهي ويژه استادان، اعضاي هيئت علمي، كاركنان و دانشجويان در واحد بوكان 1397/08/26
آغاز ثبت نام مسابقات قرآن و عترت در بيست‌ و چهارمين دوره در دو بخش كتبي و شفاهي ويژه استادان، اعضاي هيئت علمي، كاركنان و دانشجويان در واحد بوكان

دانشجويان و استادان و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي با آغاز ثبت نام مسابقات قرآن و عترت در بيست‌ و چهارمين دوره مي‌توانند در رشته‌هاي مورد علاقه خود در دو بخش كتبي و شفاهي ثبت نام كنند.

دكتر سلمان حميدي معاون دانشجويي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در گفتگو با روابط عمومي واحد بوكان اظهار كرد: ثبت نام بيست و چهارمين دوره مسابقات قرآن و عترت(ع) دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان همزمان با سراسر كشور آغاز شده است.

دكتر حميدي با اشاره به اينكه بيست و چهارمين دوره مسابقات قرآن و عترت (ع) ويژه دانشجويان و استادان و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي است، افزود: اين دوره از مسابقات در دو بخش كتبي و شفاهي در رشته هاي مختلف برگزار مي‌شود.

وي با اشاره به بخش كتبي و شفاهي دانشجويان افزود: دانشجويان مي‌توانند در بخش كتبي در رشته‌هاي احكام خواهران، احكام برادران، آشنايي با نهج‌البلاغه، ترجمه فارسي قرآن كريم، ترجمه قرآن به زبان انگليسي، تفسير سوره حمد، نماز، زندگاني چهارده معصوم و زندگاني پيامبر اكرم (ص) ثبت نام كنند. همچنين دانشجويان مي توانند در در بخش شفاهي اين دوره از مسابقات در رشته‌هاي قرائت به روش ترتيل و تحقيق، ، حفظ 5 جزء، 10 جزء، 15 جزء، 20 جزء، 25 جزء، حفظ جزء 30، حفظ كل قرآن كريم، اذان و تواشيح شركت كنند.

معاون دانشجويي و فرهنگي واحد بوكان به رشته هاي بخش كتي و شفاهي استادان و اعضاي هيئت علمي اشاره نمود و افزود : استادان و اعضاي هيئت علمي در بخش كتي مي توادنند در رشته هاي ترجمه و تفسير قرآن كريم (تفسير نمونه آيت الله مكارم شيرازي سوره زمر) آشنايي با مفاهيم نهج البلاغه (كتاب فرزندم اين چنين باش- تأليف اصغر طاهر زاده) و همچنين در بخش شفاهي اين دوره از مسابقات در رشته هاي قرائت به روش ترتيل و تحقيق، ، حفظ 5 جزء، 15 جزء، 30 جزء و حفظ كل قرآن كريم شركت كنند.

حميدي به رشته هاي كاركنان اشاره نمود و افزود : كاركنان در بخش كتي مي توادنند در رشته تفسير قرآن كريم و همچنين در بخش شفاهي اين دوره از مسابقات در رشته هاي قرائت به روش ترتيل و تحقيق، ، حفظ 5 جزء، 10 جزء و30 جزء شركت كنند.

حميدي افزود : منابع امتحاني بيست و چهارمين دوره مسابقات قرآن و عترت (ع) به‌صورت فايل PDF ارائه شده است و علاقه‌مندان لازم است پس از ثبت نام با مراجعه به سايت دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان به آدرس http://iau-boukan.ac.ir  مراجعه و منابع امتحاني خود  را دريافت كنند.

وي افزود: زمان برگزاري آزمون كتبي ويژه استادان، اعضاي هيئت علمي و دانشجويان دوشنبه 12 آذر سال جاري ساعت 10 صبح همزمان با سراسر كشور در اين واحد برگزار و زمان برگزاري مسابقات كتبي كاركنان و رشته هاي بخش شفاهي نيز متعاقبا اعلام مي شود و همچنين به نفرات برتر هداياي نقدي و لوح تقدير اهدا خواهد شد.

در سال گذشته تعداد 600 نفر از اساتيد و دانشجويان در مسابقات كتبي بيست سومين دوره مسابقات قرآن و عترت در واحد بوكان شركت كرده بودند

 
 
 
تعداد بازدید: 96
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه