دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
بازديد سرزده دبير هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان آذربايجان غربي و معاون دانشجويي و فرهنگي استان آذربايجان غربي از واحد بوكان 1397/09/19
بازديد سرزده دبير هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان آذربايجان غربي و معاون دانشجويي و فرهنگي استان آذربايجان غربي از واحد بوكان

در اين بازديد چند ساعته، دكتر محمود پور يوسف از تمامي بخش هاي مختلف اين واحد بازديد و بر ارائه كامل خدمات به دانشجويان، پاسخگويي سريع، تكريم ارباب رجوع توسط كاركنان تاكيد كردند

دكتر پوريوسف در اين بازديد بر لزوم ارتقاي كيفيت آموزشي و پژوهشي، كاهش وابستگي شهريه، تجاري سازي علمي با افزايش رابطه با صنعت و نيز تاسيس مركز رشد، شركت هاي دانش بنيان، سرمايه گذاري، نيز ارتقاي فرهنگي و رفاهي دانشجويان، استادان و كاركنان تاكيد كرد.

دبير هيات امناي استان آذربايجان غربي هدف از انجام اين بازديد‌ها را بررسي مسائل و مشكلات واحد‌ها در استان آذربايجان غربي، بالا بردن سطح كيفي و كمي آموزش، ارتقاي جايگاه دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان يك برند علمي در كشور بيان كرد.

وي تصريح كرد: دانشگاه آزاد اسلامي وارد مرحله جديدي از فعاليت‌هاي خود شده است كه در كنار فعاليت‌هاي آموزشي و تربيت نيروهاي متخصص نياز به فعاليت‌هاي اقتصادي و درآمدزايي با استفاده از پتانسيل‌هاي دانشگاهي اعم از آزمايشگاه‌ها، كارگاه‌ها و تخصص اعضاي هيأت علمي دارد و در اين ميان بايد با حداكثر صرفه جويي در مديريت هزينه‌ها اقدام نمايند.

دبير هيأت امنا و رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اروميه، در خصوص ظرفيت ها و امكانات دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان گفت: قابليت‌ها و فضاهاي آموزشي و تجهيزات آزمايشگاهي وكارگاهي بايد با صداقت به مردم معرفي شود و ارتباط با مديران شهرستان بيشتر شود.

وي در ادامه افزود : الحمدالله واحد بوكان بعد از واحد اروميه جز واحدهاي سوده در استان مي باشد كه در اين بازديد شاهد آن هستيم.

در اين بازديد دكتر انور ضيائي رئيس واحد بوكان ضمن قدرداني از رهنمودهاي ارزنده و پيگيري هاي بي دريغ دكتر پوريوسف، گزارشي از فعاليت‌هاي انجام شده و سياست‌هاي واحد در راستاي گسترش تحصيلات تكميلي و ارتقاي سطح كيفي آموزش و پژوهش و توسعه شركت‌هاي دانش‌بنيان ارائه كرد.

ضيائي با بيان اينكه واحد بوكان از چند سال گذشته برنامه ريزي و اقدام براي درآمدزايي و كاهش وابستگي به شهريه را آغاز نموده است

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 118
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه