دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
مراسم دعا و نيايش براي سلامتي مصدومان حادثه واحد علوم و تحقيقات در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار شد 1397/10/05
مراسم دعا و نيايش براي سلامتي مصدومان حادثه واحد علوم و تحقيقات در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار شد

مراسم دعا و نيايش براي سلامتي مصدومان حادثه واحد علوم و تحقيقات در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار شد

 به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان، مراسم دعا و نيايش براي بهبودي و سلامتي مجروحان حادثه روز گذشته واحد علوم و تحقيقات، ظهر امروز همزمان با نماز ظهر با حضور اعضاي هيئت رئيسه، اساتيد، كاركنان و دانشجويان در محل نمازخانه دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار شد.

در اين مراسم معنوي يداله رشيدي معاون اداري و مالي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان با اشاره به وقوع حادثه تلخ و تأسف بار واژگوني اتوبوس حامل دانشجويان واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد گفت، كاركنان، اساتيد و دانشجويان اين دانشگاه همزمان با دانشگاههاي ازاد سراسر كشور پس از برگزاري نماز ظهر اداي احترام تكريم خود را به جانباختگان اين حادثه تلخ ابراز داشتند، و ضايعه در گذشت اين حادثه را به جامعه دانشگاهي و والدين و بستگان اين عزيزان تسليت گفته و از خداوند منان براي آن عزيزان غفران و علو درجات مسئلت نمودند.

رشيدي افزود : حضور بلافاصله مسئولين بلند پايه دانشگاه در محل حادثه و رسيدگي به شرايط موجود و هماهنگي هاي لازم با اورژانس وآتش نشاني نشان از همدلي و هماهنگي مجموعه دانشگاه آزاد در برابر حوادث است.

وي تاكيد كرد كه از ورود به مسائل حاشيه اي در موقع چنين حوادث بايد پرهيز كرد و افزود: در مواق اين حوادث دلخراش از حاشيه سازي و ايجاد استرس به ديگران بايد پرهيز شود

در اين مراسم اعضاي هيئت رئيسه، اساتيد، كاركنان، دانشجويان ضمن نثار فاتحه و قرائت قرآن، براي آن مرحومان طلب آمرزش و براي بهبودي و سلامتي مجروحان دعا نمودند.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان ضمن ابراز تاسف و تاثر از وقوع اين حادثه درگذشت تعدادي از دانشجويان عزيز دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم وتحقيقات كه در اثر سانحه تصادف جان به جان آفرين تسليم نمودند را تسليت عرض نمود و براي آن عزيزان علو درجات و براي خانواده هاي آنان صبر وشكيبايي آرزو نمود .

 
 
 
 
تعداد بازدید: 124
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه