دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
مراسم تجليل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان به مناسبت هفته پژوهش 1397/10/03
مراسم تجليل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان به مناسبت هفته پژوهش

به مناسبت گراميداشت هفته پژوهش و فناوري، مراسم تجليل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان با حضور اعضاي هيئت رئيسه، اساتيد و كاركنان در سالن اجلاس علامه جعفري دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار شد.

  دكتر انور ضيائي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در ابتداي سخنان خود ضمن تبريك هفته پژوهش و خيرمقدم به مهمانان جلسه و تقدير از فعاليت هاي پژوهشي در اين دانشگاه گفت : يكي از راهاي توسعه هر كشور و جامعه اي به فعاليتهاي پژوهشي آنها بستگي دارد و در هر كشوري اگر پژوهش در آن و جود داشته باشد قدرت استقلال و توسعه يافتگي بالاتري نسبت به ساير كشورها خواهند داشت.

وي در ادامه به شاخصه هاي علمي ايران پرداخت و افزود : خوشبختانه كشور عزيزمان ايران در بين كشورهاي منطقه از رتبه علمي بالايي برخوردار است.

وي افزود : انجام فعاليت هاي پژهشي و علمي در دانشگاهها بايد به صورتي باشد كه نيازهاي كشور را فراهم و رفع نمايد.

وي در ادامه به دستاوردهاي دانشگاه آزاد اشاره نمود و افزود: الحمدالله مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي با همبستگي اساتيد و كاركنان توانسته است در تمام عرصه ها علمي، آموزشي، پژوهشي، ورزشي و فرهنگي دستاوردهاي خوبي را در كشور كسب كند.

وي ادامه داد : در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران بايد دانشگاه ها در عرصه هاي پژوهشي دستاوردهاي خود را در جهان به نمايش بگذارند تا به دنيا ثابت شود كه تحريم نمي تواند تهديدي براي كشور عزيزمان باشد.

در پايان اين مراسم از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان تقدير بعمل آمد.

 
 
تعداد بازدید: 72
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه