دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
برگزاري بيست و چهارمين دوره  مسابقات شفاهي قرآن و عترت واحد بوكان 1397/10/09
برگزاري بيست و چهارمين دوره مسابقات شفاهي قرآن و عترت واحد بوكان

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان، بيست و چهارمين دوره مسابقات قرآن و عترت در بخش شفاهي در محل سالن آمفي تئاتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار گرديد. اين دوره از مسابقات با شركت تعداد كثيري از خواھران و برادان علاقمند ( اساتيد،دانشجويان و كاركنان) در فضاي معنوي و صميمي برگزار گرديد.

در حاشيه هاي اين مسابقات دكتر سلمان حميد معاون فرهنگي و دانشجويي واحد بوكان گفت : برگزاري مسابقات قرآن و عترت باعث ترويج احكام و آموزه هاي ديني در بين جوانان خواهد شد

وي ادامه داد: ما بايد تلاش بيشتري انجام بديم تا جوانان به اين محافل سوق داد شوند و هر كس به دستورات خدا و قرآن عمل كند، به سعادت حقيقي در دنيا و آخرت دست پيدا خواهد كرد.

در اين دوره از مسابقات تعداد 30 نفر از استادان، دانشجويان و كاركنان واحد بوكان شركت كردند كه از نفرات اول تا سوم در هر بخش به تفكيك خواهران و برادران طي مراسمي با اهداء لوح تقدير و كارت هديه تجليل خواهد شد و همچنين نفرات اول هر رشته به مرحله استاني راه خواهند يافت.

حميدي اضافه كرد: بخش شفاهي اين دوره از مسابقات، نيز شامل رشته‌هاي حفظ جزء 30 و حفظ پنج جزء، 10 جزء، 15 جزء، 20 جزء، 25 جزء و حفظ كل قرآن كريم، قرائت به روش ترتيل و به روش تحقيق، اذان و تواشيح است.

تعداد بازدید: 89
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه