دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
نشستي با موضوع اقتدار و بالندگي و دستاوردها و كارآمدي نظام كه در مسجد حضرت فاطميه(س) شهرستان بوكان برگزار شد 1397/11/14
نشستي با موضوع اقتدار و بالندگي و دستاوردها و كارآمدي نظام كه در مسجد حضرت فاطميه(س) شهرستان بوكان برگزار شد

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان؛ به مناسبت دهه مبارك فجر نشستي با موضوع اقتدار و بالندگي و دستاوردها و كارآمدي نظام با حضور اساتيد، كاركنان و دانشجويان و جمع كثيري از مسئولان و مردم در مسجد حضرت فاطميه (س) بوكان با مشاركت دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان و بسيج ادارات شهرستان بوكان برگزار شد.

در اين جلسه فرماندار شهرستان بوكان ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداء در سخناني با اشاره به دوران پيروزي انقلاب اسلامي ايران اظهار داشت: در دهه چهل انقلاب اسلامي ايران، انقلابي مدني، آرام، مسالمت آميز و غير مسلحانه مبتني بر معنويت گرايي امام راحل شكل گرفت.

وي افزود: انقلاب اسلامي، انقلابي منحصري در تاريخ بود كه اين مهم را متفكرين بزرگ جهاني تائيد كردند

فرماندار بوكان ادامه داد: شخصيتي كارزماتيك همچون امام (ره) توانست با رهبري خود انقلاب بزرگ ايران را به بدون اسيب هاي كه در انقلاب هاي جهاني ديده بوديم به پيروزي برساند

جمال خسروي با اشاره به اينكه انقلاب اسلامي ايران خودش را بر ديگران تحميل نكرد بلكه جنگ تحميلي بر آن تحميل شد افزود: انقلاب اسلامي ايران با رهبري امام راحل، انقلابي مردمي و خود جوش بود نه اينكه انقلابي باشد كه با تحريك اجانب از بيرون صورت بگيرد.

وي با اشاره به اينكه خدمت به مردم خدمت به انقلاب است و انقلاب متعلق به همه مردم بوده لذا بايد از آن حراست كرد، گفت: تلاش براي ايجاد اشتغال، تلاش براي كاهش تورم، تلاش براي تثبيت ارزشهاي نظام خدمت به نظام است.

فرماندار شهرستان بوكان با اشاره به شرايط بسيار حساس امروز اظهار داشت: شرايط جديد شرايطي ست كه مي طلبد كه همه چراغ راهي كه امام راحل( رهبر فرزانه انقلاب) بر افراشته را زنده نگه داريم.

حجت الاسلام فتحي مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه پاسداران بوكان نيز در ابتداي اين نشست، با اشاره به ظلم ها و بي بند و باري هاي حكومت طاغوت شاهنشاهي، تاكيد كرد : بايد با استفاده از تمام ظرفيت هاي موجود ، تلاش كنيم كه واقعيت ها‌ را نشان دهيم و ماهيت اصلي اين نظام مقدس و دشمنان آن را ، براي مردم آشكار سازيم.

فتحي با بيان اينكه لازم است عملكرد همه حوزه ها و ابعاد انقلاب اسلامي براي مردم تبيين شود تا آنها از دستاورد هاي مختلف اين نظام ، مطلع شوند ، افزود : بايد موضوعات مهمي كه تاكنون به گوش جوانان نرسيده است را براي آنها بازگو كنيم تا بر همگان روشن شود كه انقلاب شكوهمند اسلامي ، پيشرفت هاي زيادي كرده و اوج گرفته است.

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه پاسداران شهرستان بوكان با يادآوري اينكه حكومت اسلامي براي مٶمنان يك نعمت بزرگ است و بزرگترين نعمت نيز ، شكر نعمت است ، تصريح كرد : همه بايد براي رونق اقتصادي كشور تلاش كنيم و قطعاً در صورت اجراي كامل اقتصاد مقاومتي در همه بخش ها ، اقتصاد ايران در رديف برترين اقتصاد هاي جهان قرار خواهد گرفت.

حجت الاسلام فتحي در پايان اذعان داشت : اگر امروزه مي بينيد كه رئيس جمهور آمريكا ، به كرات در سخنراني هاي خود نام جمهوري اسلامي ايران را به زبان مي آورد ، اين نشان دهنده بزرگي انقلاب است و قطعاً انقلاب اسلامي به تمام نقاط جهان صادر شده است.

 

تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه