دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
حضور گسترده دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در راهپيمايي 22 بهمن 1397/11/22
حضور گسترده دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در راهپيمايي 22 بهمن

حضور گسترده دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در راهپيمايي 22 بهمن

دانشجويان، اساتيد و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان با خروش يكپارچه ملت بزرگ ايران اسلامي با شركت در راهپيمايي 22 بهمن به همراه ساير اقشار و مردم اين شهرستان با آرمان‌هاي امام راحل (ره)، نظام مقدس جمهوري اسلامي و مقام معظم رهبري تجديد پيمان كردند.

 محمدحسن جوادي  رييس سازمان بسيج اساتيد آذربايجان غربي با اشاره به ضرورت حضور جوانان در عرصه هاي مختلف انقلاب، گفت: مهمترين رويدادي كه اكنون در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با آن مواجه هستيم جنگ اقتصادي است كه مقابله با آن حضور نسل جوان و جديد انقلاب را مي طلبد.

محمدحسن جوادي در اجتماع بزرگ راهپيمايان 22 بهمن بوكان كه با حضور اقشار مختلف از جمله بازاريان،‌ اصناف، دانشجويان، اساتيد، دانش آموزان و مسئولان اجرايي اين شهرستان برگزار شد، افزود: جنگ اقتصادي به صورت ناجوانمردانه به نظام ما تحميل شده است و نسل جوان با كمك نسل هاي گذشته انقلاب مي توانند همانند ساير توطئه ها آن را نيز خنثي كنند.

وي ادامه داد: ملت ايران چهل سال قبل در انقلابي بزرگ به پيروزي رسيدند، 30 سال پيش در جنگ بزرگ ديگري پيروز شدند و اكنون نيز مي‌توانند با حضور نسل جوان كشور در اين جنگ اقتصادي نيز پيروز ميدان باشند.

«جوادي» بر بالابردن سطح علمي دانش آموزان و دانشجويان در شرايط كنوني كشور تاكيد كرد و افزود: كسب دانش و پيشرفت علمي دانشجويان و دانش آموزان مايه عزت و عظمت ايران اسلامي خواهد شد.

وي در بخشي ديگر از سخنان خود به چهل سالگي انقلاب اشاره كرد و اظهار داشت: تاكنون در جهان ديده نشده است كه انقلابي چله خود را جشن بگيرد ولي نظام اسلامي ايران با تكيه بر نقش روحانيت و مردم و دينمداري توانست جشن چهل سالگي خود را با اقتدار برگزار كند
رييس سازمان بسيج اساتيد آذربايجان غربي اضافه كرد: نسل چهارم و جوان انقلاب سرمايه هاي ارزشمند انقلاب اسلامي هستند و وظيفه آنان در شرايط فعلي پيروزي بر جنگ اقتصادي است.

وي بر سه عامل پايداري نظام اسلامي در طول چهل سال گذشته اشاره كرد و افزود: «ايمان، اعتقاد و باور به ارزش هاي ديني»، «حضور مردم و تاكيد آنان بر ارزش هاي اسلامي» و «تفكرات و انديشه هاي انقلاب و قدرت اسلام شناسي امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب» از عوامل پايداري انقلاب اسلامي است.

راهپيمايي 22 بهمن با حضور گسترده و پرشور اقشار مختلف مردم اين شهرستان در بوكان برگزار شد و در پايان اين مراسم قطعنامه اين راهپيمايي نيز قرائت و پرچم اسراييل و آمريكا به آتش كشيده شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 68
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه