دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
برگزاري ميزگردي با موضوع بازخواني بيانيه گام دوم انقلاب در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار شد 1398/02/17
برگزاري ميزگردي با موضوع بازخواني بيانيه گام دوم انقلاب در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار شد

برگزاري ميزگردي با موضوع بازخواني بيانيه گام دوم انقلاب در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار شد

در ابتداي مراسم يداله رشيدي معاون اداري و مالي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان ضمن عرض خير مقدم به حاضرين، حول ماه مبارك رمضان را به حاضرين تبريك گفت.

رشيدي در ادامه مطالبي را در خصوص بيانيه گام دوم ارائه نمود و افزود : بيانيه گام دوم انقلاب مسير كلي را ترسيم و مخصوص جوانان و نسل جديد را كه در اين دوران به عرصه مي رسند را مورد خطاب قرار داده است.

در ادامه سخنران اصلي اين ميزگرد حجت الاسلام دكتر سليم ايماني رئيس سازمان تبليغات اسلامي شهرستان بوكان ضمن عرض خير مقدم به حاضرين، ماه مبارك رمضان را ماهي متفاوت دانست و افزود: ماه مبارك رمضان آداب و رسوم و شرايط خاص خود را دارد كه آن را از بقيه ماه‌هاي سال متمايز مي‌كند.

وي در ادامه افزود : ماه رمضان دوران طلائي معنوي و اخلاقي براي ما مسلمانان است و شما دانشجويان در اين سن مي توانيد از معنويات اين ماه مبارك و همچنين از تدبير و تفكرات قرآن كريم در زندگي روزمره خود استفاده نماييد.

حجت الاسلام ايماني در ادامه بيانيه گام دوم را تحليل و بازخواني نمود و افزود : بيانيه گام دوم انقلاب بيانيه‌اي است كه از سوي رهبر جمهوري اسلامي ايران، به مناسبت  چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي صادر گرديده‌است و در آن براي استمرار راه انقلاب اسلامي به تبيين دستاوردهاي چهل سال گذشته مي‌پردازد.

وي در ادامه افزود : در 40 سالگي انقلاب اسلامي انقلاب ما به تكامل رسيده است.

وي در ادامه افزود : مقام معظم رهبري براي همه اقشار جامعه اين بيانيه را صادر نموده اند و وظيفه ي ما را براي رسالت دراين مسير روشن كردند كه همگي بايد دراين انقلاب گامي برداريم كه حاصل آن انقلاب 40ساله و هزاران شهيد بوده است0

وي در ادامه افزود : هدف اصلي اين بيانيه جهاد بزرگ براي ساختن ايران اسلامي بزرگ و خطاب به نسل جوان بوده است.

وي در ادامه افزود : دشمن هميشه در طول اين 40سال خواسته جوانان ما رو منحرف و ايران اسلامي ما را ناكارآمد جلوه دهد اما جوانان ما با درك و فهم بالا با دسيسه هاي دشمن جنگيده ايم قطع به يقين توانستيم با اين مشكلات تا امروز مبارزه و ايستادگي كنيم و پيروز ميدان باشيم.

وي در ادامه افزود : وظيفه ي ما اين است كه جهادي اقدام كنيم، جهادي صرفاً بحث جبه وجنگ نيست هركسي كه در هر حوزه اي است بايد تلاش علمي را بكنند و جهادي عمل كند

وي در ادامه افزود : مقام معظم رهبري تاكيد مي كنند كه بايد از لحاظ علمي به درجه هاي بالا در سطح جهان برسم.

وي در ادامه به سبك زندگي  در بيانيه گام دوم انقلاب اسلامي اشاره نمود و سبك زندگي اسلامي را يكي از نكات بسيار مهم در اين بيانيه دانست و افزود : مقام معظم رهبري در اين بيانيه به دقت به اين امر اشاره نموده است كه كشورهاي غربي در تلاش ترويج فرهنگ خودشان در ايران هستند و چه زيانهاي را ميتواند به جوانان ما وارد نمايد.

وي در ادامه افزود : ما بايد آگاهانه در مقابل اين تهاجم فرهنگي ايستادگي كنيم و اين شما دانشجويان و نسل آينده اين كشور و مرز و بوم مي توانيد در مقابل هجمه كشورهاي غرب به صورت جهادي  و اتحاد و همبستگي ايستادگي كنيد.  

در پايان اين ميزگرد از برگزيدگان بيست و چهارمين دوره مسابقات قرآن و عترت در بخش شفاهي وكتبي، برگزيدگان مسابقات اذان و مسابقات كتابخواني با موضوع نماز تجليل به عمل آمد.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 64
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه