دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
برگزاري مراسم 16 آذر روز دانشجو در واحد بوكان 1397/09/15
برگزاري مراسم 16 آذر روز دانشجو در واحد بوكان

به مناسبت 16 آذر روز دانشجو مراسمي با حضور مسئولين شهرستان، اساتيد، كاركنان و دانشجويان واحد بوكان در سالن ورزشي شهيد مطهري دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار شد.
دكتر انور ضيائي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان ضمن عرض خير مقدم و تبريك 16 آذر روز دانشجو گفت : دانشجو نماد رويش، و بالندگي است كه با حضورش در همه عرصه هاي اقتصادي، سياسي، فرهنگي و علمي هم عامل نشاط، صداقت و صميميت و مهمترين ارمغاني است كه جامعه دانشجويي براي كل جامعه به ارمغان مي آورد.
وي در ادامه افزود : دانشجوي ايراني اميد آينده و ذخيره حيات كشور است و گرانبهاترين عنصري كه امروز در ايران اسلامي مي توان از آن براي فرار از مشكلات اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي از اين قشر جوان كمك گرفت، جامعه دانشگاهي است.
وي در ادامه به تزريق نيروي جوان در بدنه دولت اشاره نمود و افزود: ما بايد به دانشجويان اعتماد كنيم و در بدنه اجرايي كشور از اين جوانان استفاده كنيم
وي افزود : دانشجو وجدان بيدار جامعه هستند كه با پيشرفت كشور در همه عرصه ها شاهد آن هستيم.
ضيائي گفت: دانشجو ساده نيست، بلكه دانشجو نسل آگاه جامعه است كه همه نقشه هاي دشمن را مي شناسد و برنامه هاي دشمن را رصد مي كند
وي افزود : يكي از مقدمات لازم براي تحقق آرزو هاي ما در ايران، ورود جوانان در صحنه هاي مختلف مديريتي است چون با قلم آنها مي توان تحقيق، پژوهش و مشكلات كشور را ريشه كن كرد.
ضيائي افزود : دشمنان با تمام توان در حوزه تحريم هاي اقتصادي فشار وارد مي كنند و اين بهترين زماني است براي ورود نسل جوان كه اقتصاد مقاومتي را به اجرا بگذارند.
وي افزود : دانشجو شعاري نيست و شعار گرايي عمل نمي كند و هر آنچه را بيان مي كند در ميدان عمل به اجرا مي گذارد
وي در پايان افزود : در دانشگاهي خدمت گذاري مي كنيم كه رياست، معاونين و مجموعه تحت مديريت خود را سرور و سالار دانشجو نمي داند بلكه خو د را خدمتگذار اين قشر مي داند.
سپس در ادامه سخنران اصلي مراسم دكتر قسيم عثماني نمايند مردم شهرستان بوكان در مجلس شوراي اسلامي ضمن تبريك روز دانشجو گفت : اميد است روز دانشجو تبديل به عاملي شود تا جهت تفكرها و رفتارهاي دانشجويي در دانشگاهها زنده شود.
وي در خصوص تحريم هاي ظالمانه آمريكا مطالبي بيان نمود و افزود : همه ما وظيفه داريم تلاش كنيم پرچم نظام مقدس جمهوري اسلامي را همچنان بر سر قله هاي پيروزي به اهتزاز درآورده و دشمنان را مايوس سازيم.
وي در پايان  به سه تكليف اصلي دانشجويان اشاره نمود و افزود : تكليف اول براي دانشجويان تكليف فردي، شخصي و خانوادگي است كه بايد در زندگي خود نقش پيش رو داشته باشد، تكليف دوم، تكليف اجتماعي است كه با نگاه عقلاني و متفكرانه به جامعه بايد صورت گيرد و تكليف سوم آسيب شناسي در جامعه است كه دانشجويان با اجراي اين تكاليف مي توانند برنامه ريزي خوبي براي زندگي خود داشته باشند.  
نماينده مردم بوكان در مجلس شوراي اسلامي در ادامه افزود : اصلي ترين و بزرگترين حق دانشجو، آزادي بيان و آزادي انديشه است.
اجراي مولودي خواني و تئاتر طنز توسط گروه تئاتر دانشجويي ديگر برنامه هاي اجرايي اين مراسم و همچنين يكي از دانشجويان به نمايندگي دانشجويان اين واحد مطالبات دانشجويان را بيان نمود.

در پايان اين مراسم از دانشجويان برگزيده و برتر دانشگاه در عرصه هاي علمي، پژوهشي، ورزشي و فرهنگي، با اهداء لوح تقدير و جوايز تقدير به عمل آمد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

 

تعداد بازدید: 105
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2.75 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه