دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
برگزاري بيست و چهارمين دوره  مسابقات شفاهي قرآن و عترت واحد بوكان 1397/10/09
برگزاري بيست و چهارمين دوره مسابقات شفاهي قرآن و عترت واحد بوكان

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان، بيست و چهارمين دوره مسابقات قرآن و عترت در بخش شفاهي در محل سالن آمفي تئاتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار گرديد. اين دوره از مسابقات با شركت تعداد كثيري از خواھران و برادان علاقمند ( اساتيد،دانشجويان و كاركنان) در فضاي معنوي و صميمي برگزار گرديد.

در حاشيه هاي اين مسابقات دكتر سلمان حميد معاون فرهنگي و دانشجويي واحد بوكان گفت : برگزاري مسابقات قرآن و عترت باعث ترويج احكام و آموزه هاي ديني در بين جوانان خواهد شد

وي ادامه داد: ما بايد تلاش بيشتري انجام بديم تا جوانان به اين محافل سوق داد شوند و هر كس به دستورات خدا و قرآن عمل كند، به سعادت حقيقي در دنيا و آخرت دست پيدا خواهد كرد.

در اين دوره از مسابقات تعداد 30 نفر از استادان، دانشجويان و كاركنان واحد بوكان شركت كردند كه از نفرات اول تا سوم در هر بخش به تفكيك خواهران و برادران طي مراسمي با اهداء لوح تقدير و كارت هديه تجليل خواهد شد و همچنين نفرات اول هر رشته به مرحله استاني راه خواهند يافت.

حميدي اضافه كرد: بخش شفاهي اين دوره از مسابقات، نيز شامل رشته‌هاي حفظ جزء 30 و حفظ پنج جزء، 10 جزء، 15 جزء، 20 جزء، 25 جزء و حفظ كل قرآن كريم، قرائت به روش ترتيل و به روش تحقيق، اذان و تواشيح است.

تعداد بازدید: 89
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه