دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
مراسم استقبال از دانشجويان جديد الورود در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان با حضور اعضاي هيات رييسه، معاونين، كاركنان و دانشجويان جديد الورود در سالن آمفي تئاتر اين واحد دانشگاهي برگزار گرديد. 1398/08/02
مراسم استقبال از دانشجويان جديد الورود در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان با حضور اعضاي هيات رييسه، معاونين، كاركنان و دانشجويان جديد الورود در سالن آمفي تئاتر اين واحد دانشگاهي برگزار گرديد.

مراسم استقبال از دانشجويان جديد الورود در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان با حضور اعضاي هيات رييسه، معاونين، كاركنان و دانشجويان جديد الورود در سالن آمفي تئاتر اين واحد دانشگاهي برگزار گرديد.

 در ابتداي اين مراسم دكتر سلمان حميدي  معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان ضمن گراميداشت آغاز سال تحصيلي جديد و خير مقدم به حاضران، بيان داشت: اين مراسم به همت معاونت دانشجويي و فرهنگي و بسيج دانشجويي وكانون هاي فرهنگي دانشگاه ، به منظور آشنايي دانشجويان جديد الورود با ظرفيت ها، امكانات ، قوانين و مقررات  و دستورالعمل آراستگي و شئون رفتاري دانشگاه برگزار شده است.

حميدي در ادامه افزود : اين معاونت حامي دانشجويان در تمام مراحل تحصيل مي باشد و در كنار شما براي اشاعه و ترويج فرهنگ انقلابي، اسلامي و دانشگاهي همراه و هم‌قدم خواهيم بود.

حميدي در ادامه به دستورالعمل آراستگي و شئون فرهنگي و رفتاري دانشگاه آزاد اسلامي اشاره نمود و افزود : دانشجويان بايد به اين دستورالعمل ها توجه كنند و رعايت آن براي دانشجويان الزامي است و اجراي دقيق دستورالعمل آراستگي و شئون رفتاري بايد در رأس برنامه‌هاي فرهنگي دانشجويان قرار گيرد.

حميدي بر لزوم گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در بين دانشجويي تأكيد كرد و افزود : حجاب براي انسان از ارزش بالا و امر ضروري برخوردار است.

حميدي در ادامه افزود : دانشجويان مي توانند جهت مشاوره به دفتر مشاوره دانشگاه مراجعه نمايند.

حميدي،ضمن معرفي كانونهاي فرهنگي،هنري،اجتماعي، از دانشجويان خواست در دوره تحصيل، فعاليت و ثبت نام در اين كانون ها را انجام دهند.

در ادامه دكتر انور ضيائي رئيس واحد بوكان ضمن خير مقدم به دانشجويان جديدالورود به امكانات و پتانسيل هاي واحد بوكان اشاره نمود و افزود :  تمام تلاش مجموعه دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان ايجاد مكاني علمي، پژوهشي، فرهنگي و.. در راستاي توانمند سازي دانشجويان براي تبديل شدن به افرادي كارآمد و كارآفرين است تا بتوانند براي پيشرفت كشور عزيزمان نقش اساسي داشته باشند

ضيائي در ادامه افزود : وظيفه ما صيانت از دانشجويان است و ما اين‌كار را از وظايف اصلي خود مي دانيم.

ضيائي در ادامه افزود : مجموعه دانشگاه از شما دانشجويان انتظاراتي دارد و آن رعايت نظم و آراستگي در پوشش و رفتار، رعايت شئونات اخلاقي، حفظ قداست دانشگاه و روحيه حقيقت طلبي  و رعايت احترام نسبت به اساتيد و همكاران دانشگاهي است.

ضيائي در ادامه ضمن تقدير و تشكر از تعامل خوب و سازنده مسئول بسيج دانشجويي با دانشگاه ازاد اسلامي واحد بوكان ، به خدمات و فعاليت هاي بسيج دانشجويي پرداخت و افزود : دانشجويان مي توانند جهت استفاده از خدمات بسيج به دفتر بسيج دانشجويي در اين دانشگاه مراجعه كنند و از اين خدمات بهره ببرند

در ادامه دكتر يداله رشيدي معاون اداري مالي دانشگاه ضمن خيرمقدم به دانشجويان جديالورد به معرفي بخش هاي مختلف دانشگاه پرداخت و افرود : پشتيباني از حوزه هاي آموزشي، پژوهشي، فرهنگي، دانشجويي و عمراني  جزء وظايف اين معاونت مي باشد و تمام تلاش ما فراهم نمودن رفاه آموزشي، پژوهشي و فرهنگي براي اساتيد، دانشجويان و كاركنان است.

رشيدي در ادامه در خصوص پرداخت شهريه مطالبي بيان نمود و افزود : دانشگاه آزاد اسلامي براي تسهيل پرداختي دانشجويان، وامهاي متعددي دارد و شما دانشجويان مي توانيد جهت دريافت و كسب اطلاعات بيشتر به حوزه صندوق رفاه دانشجويان در اين واحد دانشگاهي مراجعه نماييد.

در پايان هريك از معاونين فرهنگي و دانشجويي، اداري و مالي و مسئول بسيج دانشجويي جهت پاسخ گويي به دانشجويان در جايگاه حضور يافتند.

 

 
 

 

 
 
 
 
334
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه