دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
حضور گسترده مردم فهيم شهر سيمينه در راهپيمايي يوم الله 13 آبان 1398/08/13
حضور گسترده مردم فهيم شهر سيمينه در راهپيمايي يوم الله 13 آبان

حضور گسترده مردم فهيم شهر سيمينه در راهپيمايي يوم الله 13 آبان

در اين مراسم دكتر انور ضيائي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان ضمن حضور در جمع راهپيمايي پرشكوه شهر سيمينه به عنوان سخنران به تشريح و تحليل 13 آبان سالروز تسخير لانه جاسوسي و لانه شيطاني آمريكا پرداخت .

ضيائي 13 آبان را يادآور سه واقعه مهم تاريخي دانست و افزود : در 13 آبان 1343 رژيم منحوس شاه، حضرت امام (ره) را در قم دستگير و به تركيه تبعيد نمودند.

وي در ادامه افزود : در 13 آبان 1357 دانش آموزان در تهران به نشانه اعتراض به دخالت هاي آمريكا تظاهرات كردند ولي ماموران رژيم شاه، آنها را به خاك و خون كشيدند و در 13 آبان 1358 لانه جاسوسي آمريكا كه بزرگ‌ترين پروژه ها و طرح هاي امپرياليستي و براندازانه و كثيف ترين كودتاها در آن طراحي، فرماندهي و اجرا مي شد تسخير شد .

وي افزود : بازخواني و بررسي اسناد لانه جاسوسي گوياي اين واقعيت است كه آمريكا در تمام دسيسه ها در ايران نقش داشته و دست استكبار جهاني به خون مردم مظلوم ايران اسلامي آغشته شده است.

ضيائي در ادامه به انقلاب اسلامي ايران اشاره نمود و افزود : از ابتداي انقلاب اسلامي ايران، آمريكا با تحريم اقتصادي، تهديد، جنگ نظامي، كودتا و... هزاران طرح و برنامه ديگر به دشمني و مقابله با ايران اسلامي پرداخته است اما تاريخ پرافتخارچهل ساله انقلاب اسلامي ايران گواه اين حقيقت است كه آمريكا در تمام طرح و برنامه هاي خود با شكست مواجه شده است و افول و انزواي آمريكا در همه حوزه ها چه در حوزه قدرت نرم و چه قدرت سخت و حتي در حوزه نظامي و اقتصادي مشهود است و افول آمريكا با يك اجماع جهاني همراه شده است و همگان از آمريكا احساس خشم و انزار مي كنند.

وي افزود : در اين مقطع حساس كه آمريكا فشار تحريم هاي اقتصادي را بر كشور مضاعف كرده، تنها راه برون رفت از اين مشكلات و نجات كشور، رونق توليد است.

 وي افزود : مذاكره آمريكا با كوبا و كره شمالي درس بزرگي بود كه نبايد دل به مذاكره با آمريكا خوش كرد چون آمريكا از مذاكره با ايران فقط به دنبال به زانو در آوردن مردم ايران است ، لذا امروز در 13 آبان ضمن تجديد ميثاق با امام (ره) و رهبري عزيز اعلام مي كنيم تنها راه حل مشكلات كشور پيروي و اطاعت از منويات رهبري و توجه و سرمايه گذاري در رونق توليد است و به هيچ مذاكره اي در هيچ سطحي نبايد فكر كرد.

راهپيمايان با مشت هاي گره كرده، مرگ استكبار جهاني به سركردگي آمريكا و اسرائيل غاصب را خواستار شده و شعارهاي «مرگ بر آمريكا» و «مرگ بر اسرائيل» سردادند و و در پايان اين مراسم قطعنامه اين راهپيمايي نيز قرائت و پرچم اسراييل و آمريكا به آتش كشيده شد.

 
 
 
 
 

 
276
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه