دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در راهپيمايي يوم الله 13 آبان حضور يافتند. 1398/08/13
دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در راهپيمايي يوم الله 13 آبان حضور يافتند.

دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در راهپيمايي يوم الله 13 آبان حضور يافتند.

دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان همگام با آحاد مردم و ساير ارگان ها و نهادهاي دولتي، در راهپيمايي يوم الله 13 آبان شركت كردند و با سر دادن شعارهاي «مرگ بر آمريكا» و «مرگ بر اسرائيل» و اعلام انزجار از استكبار جهاني و ايادي آنها، بار ديگر بر آزادي خواهي و حمايت خويش از كشورهاي مظلوم منطقه تاكيد كردند.

مديركل تبليغات اسلامي آذربايجان‌غربي 13 آبان را روز ذلت استكبار جهاني دانست و گفت: قدرت آمريكا در سايه انقلاب اسلامي در جهان رو به افول است.

حجت‌الاسلام محمد داداش‌زاده در مراسم راهپيمايي 13 آبان كه با حضور گسترده اقشار مختلف مردم  برگزار شد، افزود: سران آمريكا و كشورهاي استكباري از قدرت و جايگاه ايران در منطقه عصباني هستند و سعي مي‌كنند با وارد آوردن فشار اقتصادي، ملت ايران را به زانو درآورند در حالي كه اين امر تاثيري در اراده و مقاومت مردم ندارد.

وي با بيان اينكه مقاومت ملت ايران در برابر فشارهاي استكبار و ايستادگي آنان نشان داد كه قدرت استكبار پوشالي است، اظهار داشت: يوم الله 13 آبان و وقايع اين روز تاريخي، از جمله نقاط عطف استكبار ستيزي و مبارزه ملت ايران با آمريكاست.

وي روز 13 آبان را يادآور شكست هيمنه استكبار به دست ملت غيور ايران عنوان كرد و افزود: حضور پرشور جوانان در اين راهپيمايي نشان داد كه پايبند ارزش‌هاي انقلاب و نظام اسلامي هستند.

مردم هميشه در صحنه بوكان امروز با حضور پرشور خود در راهپيمايي 13 آبان بار ديگر پايبندي خود به آرمان هاي انقلاب اسلامي به نمايش گذاشتند و فرياد مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسراييل را با وحدت خود به گوش جهانيان رساندند.

مردم اين شهرستان در پايان اين راهپيمايي ضمن قرائت قطعنامه‌اي با محكوم كردن سياست‌هاي خصمانه استكبار جهاني پرچم آمريكا و رژيم غاصب صهيونيستي را نيز به آتش كشيدند.

 
 
 
 
280
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه