دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان
شعارسال98
بيست و پنجمين دوره مسابقات كتبي قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامي (ويژه دانشجويان و اساتيد) همزمان با سراسر كشور در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار گرديد. 1398/09/26
بيست و پنجمين دوره مسابقات كتبي قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامي (ويژه دانشجويان و اساتيد) همزمان با سراسر كشور در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان؛ بيست و پنجمين دوره مسابقات كتبي قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامي (ويژه دانشجويان و اساتيد) همزمان با سراسر كشور در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان برگزار گرديد.

دكتر سلمان حميدي معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان در حاشيه اين آزمون كه صبح امروز برگزار شد بيان كرد كه  بيش از 300 نفر از دانشجويان و اساتيد در اين بخش از مسابقات شركت كرده‌اند

حميدي ادامه داد : مرحله كتبي مسابقات به صورت يك مرحله‌‌‌‌اي و همزمان با سراسر كشور امروز سه شنبه 26 آذر 98 برگزار شد

حميدي با اشاره به اينكه مسابقات در دو بخش استادان و دانشجويان برگزار مي‌شود، گفت: در بخش كتبي مسابقات ويژه دانشجويان 9 رشته از جمله مفاهيم نهج البلاغه، ترجمه و تفسير قرآن كريم (كتاب با قرآن خوشبخت شويد، فصل اول تا صفحه 119)، ترجمه ادعيه و زيارات ( زيارت عاشورا(،  نماز، احكام (خواهران و برادران )، زندگاني پيامبر(ص)، صحيفه سجاديه  (كتاب عرفان اسلامي، فصل 14 تا پايان فصل 18)، قرآن به زبان انگليسي، سبك زندگي اسلامي ( كتاب حماسه حسيني3 فصل اول تا صفحه 189)در نظر گرفته شده و اساتيد نيز در دو رشته ترجمه و تفسير قرآن كريم  (سوره مباركه زمر) و سيره معصومين(ع) به رقابت مي‌پردازند.

حميدي افزود: امسال در اين مسابقات آمار ثبت نامي دانشجويان و اساتيد به 300 نفر رسيده است.

حميدي افزود: بيشترين تعداد داوطلبان در رشته‌هاي زندگي پيامبر(ص) و احكام است.

حميدي به مسابقات شفاهي قرآن و عترت اشاره نمود و افزود : مسابقات شفاهي بيست و پنجمين دوره مسابقات قرآن وعترت در بهمن ماه در بخش اساتيد، دانشجويان و كاركنان در اين واحد برگزار مي گردد از برگزيدگان اين مسابقات با اهدا لوح و كارت هديه تجليل مي گرديد.

معاون فرهنگي و دانشجويي واحد بوكان از برگزاري بيست و پنجمين مسابقات سراسري جشنواره هنر،ادبيات و پژوهش دين و فرهنگي قرآن و عترت ويژه اساتيد،كاركنان و دانشجويان در سال 98 خبر داد و گفت: علاقه مندان به شركت در جشنواره مي توانند جهت ثبت نام و تحويل آثار به دفتر فرهنگي دانشگاه مراجعه كنند.

 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
312
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه